7 و 9 شهریور؛ بنیامین برای «ماه عسل» به کیش می‌رود

 

 

 بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ در تاریخ ۷ و ۹ شهریور ماه تازه‌ترین کنسرت خود با اجرای تیتراژ برنامه «ماه عسل» را در جزیره کیش روی صحنه می‌برد. محسن رجبپور برگزار کننده کنسرت‌های موسیقی پاپ با اعلام این خبر در توضیح اجرای این خواننده موسیقی پاپ گفت: تازه‌ترین اجرای کنسرت بنیامین بهادری برای پنجمین بار در سال ۹۱ در جزیره کیش برگزار می‌شود و این بار به دعوت ستاد برگزاری پانزدهمین جشنواره تابستانی کیش این کنسرت را روی صحنه خواهیم برد. 

این برگزار کننده کنسرت در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به کم و کیف برگزاری این کنسرت گفت: سه شنبه و پنجشنبه این هفته ساعت یک بامداد درتالار شهر این جزیره کنسرت بنیامین با اضافه شدن نیما وارسته، فرشاد فارسیان و علی منصوری به جمع نوازندگان روی صحنه می‌رود. 

رجبپور در ادامه افزود: در این کنسرت قطعات منتشر نشده از آلبوم جدید این خواننده با نام‌های، «هیچ....»، «تا حالا عاشق شدی»، «آشوب» و تیتراژ «ماه عسل» اجرا خواهد شد. 

این برگزار کننده کنسرت‌های موسیقی پاپ در پایان افزود: همچنین تازه‌ترین آلبوم بهادری اواخر شهریورماه منتشر می‌شود و قطعات این آلبوم در کنسرت مهرماه بنیامین روی صحنه می‌رود.

 

منبع : موسیقی ما

 

/ 1 نظر / 24 بازدید
شیدا - benyaminfans

مهم مهم مهم دوستان و همراهان همیشگی اکنون که بنیامین بهادری عزیز در صدر بهترین ها قرار داردمی توانیم با مراجعه به سایت ترانه ی ماه درنظر سنجی شرکت نماییم و درصدر بودن بنیامین بهادری تثبیت کنیم. بی شک در چنین شرایطی حضور گسترده شما عزیزان بسیار ضروری و حیاتی است. همین الان دست به کار شوید